Šír #LÁSKU, #ŠŤASTIE a #RADOSŤ!

by - januára 02, 2017

Svet sa pomaly, ale isto stáva nebezpečným a zlým miestom, pretože každý má za potrebu ubližovať druhým, podvádzať, klamať a správať sa bezohľadne voči ostatným. Ubúda veselý a šťastný smiech, ktorý nahrádza vážnosť. Lásku nahradila nenávisť, dobro nahradilo zlo a pravdy je stále menej. Ľudia už zabudli, aké je to milovať a byť milovaní, smiať sa a byť šťastní. Žijeme v strachu, čo sa stane nabudúce a bojíme sa vyjsť z domu, či náhodou sa niečo nestane. Chcem týmto článkom povedať, že svet potrebuje ľudí ako si ty. Potrebuje vysmiatych ľudí. Usmievaj sa, prosím ťa. Šír radosť, lásku, šťastie, usmievaj sa na všetkých, nakaz všetkých svojou dobrou náladou. Veď koľkokrát sa stalo, že niekto nás nakazil svojim smiechom? 

Tvoje šťastie môže pôsobiť ako magnet, každý sa chytí. Ľudia na tomto svete potrebujú svoje šťastné magnety, aby ich prichytili vždy, keď budú padať zlým smerom. Snaž sa, aby tvoju lásku pocítili tvoji priatelia, rodina, aby tvoj smiech nakazil čo najviac ľudí a aby tvoje šťastie prinútilo ostatných, aby zmenili svoj život a boli šťastní. Nechaj do sveta prúdiť svoju lásku, dobro a láskavosť. Je to ako reťazová reakcia, buď to ty, kto ju začne. Nedovoľme, aby vymizlo všetko dobro na svete. Buďme majákmi, ktoré budú žiariť pre tých, ktorí stratili svoju lásku, šťastie a radosť. Buďme Polárkami pre stratených ľudí, ktorí sa vybrali nesprávnou cestou a vráťme ich späť na dobrú stranu. Aj keby sa stalo, že by zostal na svete len jeden žiariaci maják, je tu nádej. Nedovoľme, aby nezostal žiadny maják. 


Raz budeš aj my budeme potrebovať nájsť ten maják, pretože stratíme našu lásku, šťastie a radosť. Budeme potrebovať Polárku, aby nás viedla správnou cestou. Pamätaj, čím viac ľudí bude dávať dobro a lásku, tým to svetlo hviezd bude silnejšie. Čím viac ľudí bude mať v sebe lásku a radosť, tým viac bude svetla a dobra vo svete. 

Každý môžme zmeniť svet k lepšiemu. Ale musíme vždy začať od seba. Ak sa my sami naučíme byť šťastní, dobrí a láskaví, môžeme to dať do sveta. Chceme, aby tento svet nebol taký zlý a nežili sme v strachu. Je to náš svet, nekazme ho. Urobme ho miestom, kde bude každý šťastní a bude žiť bez strachu.

Buďme šťastní, smejme sa a buďme majákmi pre stratené lode. Buďme dobrí, pomáhajme si a buďme ku sebe láskaví. Nikdy nevieme, kedy my budeme potrebovať pomoc, dobro a lásku. 

,,Čo do sveta dáš, to sa ti vráti."

S láskou,
Nikol,xoxo


You May Also Like

0 Comments