LIST MÔJMU BUDÚCEMU JA

by - marca 12, 2017

Ahojte! Toto ma napadlo urobiť už dávnejšie, ale nikdy som nevedela, čo samej sebe napísať. Odporúčam to vyskúšať, napíšte si to na papier a dajte si záležať, aby ste to v budúcnosti, keď splníte tie ciele, ktoré si v tomto liste ustanovíte, našli. Určite vám to vykúzli úsmev na tvári a možno vyroníte aj nejakú tú slzu. Spomeniete si, ako ste sedeli a rozmýšľali, čo si do budúcna napísať. Urobte si aj v budúcnosti radosť povzbudivými slovami od vás samých. Zaslúžite si to!


Milé moje budúca JA,

narobila si kopu chýb, vďaka ktorým si možno stratila ľudí, na ktorých ti záležalo. Ale o tom je život. Získavať a strácať. Nevyčítaj si to, pretože chyby robí úplne každý a samozrejme, každá chyba vždy má následok. Ver mi, čaká ťa ešte miliarda chýb, veľa ťažkých rozhodnutí a situácií. Ale viem, že to zvládneš. Pozri sa na seba, čo všetko si dosiahla. Si úspešná spisovateľka, tvoje knihy zbožňuje veľa ľudí a brigáduješ každé leto v chovnej stanici tigrov, kde im pomáhaš prežiť. Splnili sa ti dva veľké sny, ktoré si mala, keď si bola na strednej škole. Máš krásny dom, dve zlaté deti a skvelého manžela.

Keď sa budeš cítiť sama, spomeň si na časy, kedy si bola na dne a preplakala si noci aj dni. Spomeň si na dni, keď si nemala chuť žiť, keď si jednoducho myslela na to, kedy to skončí. A pozri sa na seba teraz. Ako si všetko zvládla a vyrástla z teba silná a úžasná osoba. Si silná, mladá a dospelá žena, ktorá ukázala, že sny sa plnia.

Šír ďalej svoju radosť, šťastie, lásku a očaruj aj naďalej každého svojím nádherným úsmevom. Buď vďačná za všetko, čo máš. Zaslúžiš si to. 

Hoď minulosť za hlavu, venuj sa prítomnosti a kašli na budúcnosť. Užívaj si prítomné chvíle s rodinou a priateľmi. Venuj sa im. Buď šťastná, láskavá, milá a rozdávaj svoju lásku. Tvor si sny, väčšie a šialenejšie, pretože to si ty.  Šialená a bláznivá ženská. Zostaň ňou. Buď aj naďalej takou, akou si. Padni a opäť vstaň. Pozoruj hviezdy a spomínaj len na krásne chvíle. Nemysli na zlé veci. Pri pohľade na tie hviezdy mysli na to, aká si šťastná. 

Neľutuj, čo si urobila. Neľutuj chyby, ktoré si spravila. Je to za tebou. Sústreď sa na to, čo príde. Buď silná a pripravená. Si už dospelá. Máš iný život, aký si mala. Veľa vecí sa zmenilo, teraz máš zodpovednosť, prácu a tvoj život sa premenil na jeden veľký kolotoč. 

Prajem ti veľa zdravia, šťastia, lásky, pohody, láskavosti a veľa vydaných kníh. Pracuj na sebe a urob svet lepším miestom. Buď takou osobou, ktorú každý obdivuje a rešpektuje. 

Už teraz sa mi páčiš, moje budúce ja. A veľmi sa teším, keď ťa konečne stretnem.

S láskou,
 Nikol,xoxo

You May Also Like

0 Comments