#PRAYFOROURWORLD

by - júna 04, 2017

Práve som dopozerala živé vysielanie z koncertu Ariany Grande, mám slzy v očiach. Nedokážem si predstaviť silnejšieho človeka ako je ona. Vrátila sa do Manchesteru s úsmevom a silná, aj keď na tom mieste, na jej koncerte, ktorý mal byť pre jej fanúšikov najbezpečnejšie miesto, zomrelo 22 ľudí.

Áno, tento koncert zorganizovala v tomto meste, pretože tam zomrelo toľko ľudí. Spievala im, tým, ktorí bohužiaľ doplatili na činy niekoho, kto to nemal v hlave celkom v poriadku. Robíme hlúposti, na ktoré, žiaľ, doplácajú nevinní ľudia. Ľudia, ktorí si prišli splniť sen, užiť si hudbu, ktorú milujú a nájsť si nových priateľov.

Keď som ju videla, ako hrdo a odhodlane stojí pred toľkými ľuďmi, povedala som si, že to dievča by malo byť inšpiráciou pre celý svet. Má tak veľké a skvelé srdce, ktoré bije len pre jej fanúšikov. Prečo nie sme takí láskaví a dobrí všetci? Prečo robíme hlúposti, na ktoré musia doplácať nič netušiaci ľudia.

Zmeňme to.

   ,,UROBME SVET LEPŠÍM MIESTOM!" - Justin Bieber

Každý máme sny, ktoré si chceme splniť. Prečo sa máme báť splniť si ich kvôli pár hlúpym a bezcitným ľuďom? Tak sa nebojme! Ukážme svetu našu lásku, dobro a naše veľké a láskavé srdce! Má ho každý z nás, tak ho používajte. Svet potrebuje našu lásku, dobrosrdečnosť.

Nebojme sa! Ukážme im, že sa nebojíme a sme silní. Zastavme ohavné a zle činy ľudí, ktorí sú zlí a bezcitní. Nedovoľme, aby nás strach ovládol a oni vyhrali.

Ariana Grande je jedna veľká a silná osoba, skvelá speváčka a úžasnejšia osobnosť. Keď som ju videla s úsmevom, prebehlo mi hlavou, že aj ja chcem byť taká. Silná, láskavá, dobrosrdečná. Všetci takí môžeme byť, ak budeme chcieť. Ak prestaneme šíriť do sveta nenávisť. Začnime šíriť lásku a dobro, šírme ho tak ďaleko, ako len naše sily dosiahnu.

Poviem vám jedno. Svet je veľké miesto a nikdy sa nám nepodarí zmeniť tých, ktorí dokážu urobiť to, čo urobia. Ale väčšina z nás má v sebe to dobro, tak dovoľme, aby ho videli všetci ostatní. Šírme dobro najskôr od seba, a postupne sa bude šíriť ďalej.

Zmeňme nenávisť na lásku. Neoslepujte sa nenávisťou, obklopte sa láskou. Láska je krásna a svet ju potrebuje.

,,Ak do sveta dáš lásku, láska sa ti vráti. Ak dáš do sveta nenávisť, čo by si chcela?"

Rozdávaj lásku, smej sa nahlas a nákaz ním priateľov. Daj vedieť všetkým priateľom, že ich máš rád. Uskutoční párty pre tých, ktorých miluješ a povedz im, čo pre teba znamenajú. Je to dôležité. Musíš začať od seba. Najskôr TY musíš vyslať lásku, až potom môžeš čakať, že sa posunie ďalej.

Prajem vám len to najlepšie, nech si každý z vás splní to, po čom túži. Buďte v bezpečí, buďte opatrní a ľúbte sa! Pomôžte zachrániť svet! Urobte svoje okolie lepším.

PRAY FOR OUR WORLD!

S láskou,
Nikol,xoxoYou May Also Like

2 Comments

  1. Veľmi pekný článok, bodaj by sa viac ľudí riadilo tým, čo aj ty. :) Len je pravda, že zmeniť svoje zmýšľanie je to najťažšie, ak nie úplne nemožné, ak ten človek nechce sám a nechce si nechať poradiť. Verím, že v každom človeku je niečo dobré, čo je síce otrepaná fráza, ale veľakrát sa mi potvrdila. Ale veľmi by ma zaujímalo, prečo toľko ľudí tú svoju lepšiu stránku nechce ukázať, čo je na tom také, že to tak držia v sebe a utajujú, miesto toho sa hrajú na drsňákov (v lepšom prípade). :/ Čo tak musí bežať v hlave zločincom...

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ďakujem. To je tá naša doba, každý chce byť stredobodom pozornosti..

      Odstrániť