MYŠLIENKY UKRYTÉ V PRÍBEHU - LÁSKA MÔŽE BOLIEŤ

by - septembra 01, 2017

Všetko bolo pre ňu tmavé. Nevidela žiadne svetlo, bola úplne zúfalá. Jej srdce bolo roztrhané na milión drobných kúskov a nikto ich nevedel dať dokopy. Jej slzy jej zmáčali tvár a pripomínali jej jeho. Ako mu verila, ľúbila ho a dala mu svoje srdce.


Vedela, aká bola hlúpa, že verila práve jemu. Všetci ju varovali, aby sa nedala oklamať jeho šarmom, ale nikoho nepočúvala. Keď ju podviedol, odpustila mu. Dala mu tak šancu urobiť to znovu. Dala mu možnosť znova jej ublížiť a dať najavo, že je pre neho nula.

Myslela na neho každý deň, myslela si, že sa to zlepší a on ju prestane podvádzať. Ale mýlila sa. Fotiek s inými dievčatami v klube bolo stále viac a pri každej novej fotke plakala. Plakala celé dni a noci, nadávala si, aká bola hlúpa. Prichádzal domov každý deň neskôr, až raz neprišiel vôbec. Bála sa o neho, volala mu každú chvíľu, ale žiadna odpoveď.Ale jedného dňa si povedala dosť. Zbalila mu všetky veci a nechala ich pred dverami. Nezaslúžila si byť s niekým, kto si ju nevážil. Chcela nájsť chlapca, ktorý by bol milý, pozorný a nikdy by ju nepodviedol. Túžila po niekom, kto by jej nosil kvety len preto, lebo by jej chcel urobiť radosť.


Bola šťastná, že dokázala zabudnúť na bolesť, ktorú jej spôsobil. Nenávidela ho. Zmenila sa. Nebola už viac naivná a neverila každému, kto jej povedal milý kompliment. Venovala svoj čas priateľom, s ktorými bola šťastná. Konečne sa prestala trápiť, bola sama sebou a prestala hľadať lásku tam, kde nie je. Bola na seba hrdá, pretože nezostala doma pod jeho vplyvom, prestala na neho čakať a veriť, že sa zmení.


Konečne pochopila, že láska nie je všetko. Že sú aj dôležitejšie veci. Začala na sebe pracovať, dokonca vydala vlastnú knihu, a splnila si sny, ktoré mala. Aj keď bola sama, mala okolo seba priateľov, ktorí ju podporovali a mali radi. A pochopila, že šťastie človek nájde vtedy, keď si prejde smútkom a zúfalstvom.


A nezáležalo jej na tom, kedy príde ten pravý, ktorí ju urobí šťastnou. Chcela byť šťastná s priateľmi, chcela byť sama sebou a verila, že jedného dňa príde ten pravý, s ktorým bude šťastná.


Ahojte! Takéto typy článkov budú vychádzať častejšie a preto som sa rozhodla tieto jediné články písať aj v angličtine, ktorá nie je dokonalá a viem, že možno v nej mám medzery, ale chcem sa zdokonaľovať! 


Verím, že sa vám bude tento typ článkov páčiť a dúfam, že mi odpustite aj menšie chyby v angličtine! Tento článok má poukazovať na to, ako môžeme zabudnúť na všetku bolesť a venovať sa tomu, čo máme radi alebo tráviť svoj voľný čas s ľuďmi, ktorých ľúbime! Pretože každá bolesť sa môže prekonať, ak chceme. Pretože sme silní ľudia, ktorí dokážu zvládnuť všetko!


Nezabudnite, že úsmev je krásny a vďaka nemu sme krajší! Buďme šťastní, pretože aj keď budeme bojovať s bolesťou, musíme byť silní a musíme veriť, že sa dokážeme dostať aj z najhoršej bolesti! Nikdy neodpúšťaj niekomu, kto ťa podvádza alebo klame. Máme svoju hrdosť, tak sa nenechajme podvádzať, klamať a nájdime si ľudí, ktorí nás budú brať ako rovnocenných!


S láskou,
Nikol,xoxo
With love,
Nikol,xoxo
You May Also Like

0 Comments