MYŠLIENKY UKRYTÉ V PRÍBEHU - ODIŠIEL SI

by - septembra 04, 2017

Odišiel si a nedal si mi ani jedno zbohom. Zničil si mi všetky ideály, ktoré som utvorila o nás dvoch. Pamätáš sa na náš prvý ples? Ako si ma odtiahol od priateľov, pretože si chcel byť osamote so mnou, tancovať pomalé tance a rozprávať sa o veciach, ktoré nám boli blízke. To všetko bol sen každej dievčiny a bola som vďačná, že práve mne sa ten sen splnil. Škoda, že to trvalo tak krátko.


Po tom, čo si odišiel sa mi zrútil celý svet. Všetko bolo zrazu nezmyselné, nič nedávalo význam a moje srdce bolo zlomené. Všetko, čomu som verila, bolo zrazu preč. Stratila som ťa. A bola to moja vina. Niekedy som žiarlila až príliš, inokedy som na teba kričala, pretože som mala strach, že ťa stratím, ale nikdy som ti nechcela ublížiť. Tak prečo si odišiel? Prečo?


Opustil si ma, keď som ťa najviac potrebovala. Áno, niekedy som sa hádala s tebou pre úplné maličkosti, ale nikdy som to nemyslela v zlom. Chcem ti povedať, že si bol dokonalý, ale ja som to nevidela. Viem, že ja som nebola perfektná a robila som chyby, ktoré nás rozdelili, ale neprestala som ťa ľúbiť. Myslím na teba každý deň, každú sekundu. Chodím na miesta, kde sme radi chodievali a vždy si želám, aby si tam bol.

Ale nikdy si tam nebol. Zabudol si na mňa, akoby som nikdy nebola v tvojom živote. Pamätáš si naše miesto v parku pod veľkým stromom, kde sme sedeli na tráve a rozprávali sme sa, smiali sme sa na veciach, ktorým sme rozumeli len my dvaja alebo sme len sedeli a počúvali zvuky prírody? Samozrejme, že nie. Máš už svoj život a určite si sa už z toho dostal. Ale ja nie. Nedokážem zabudnúť na tvoju tvár a tvoj úsmev. Tvoje objatia boli najlepšie a cítila som sa ako princezná.


Bol si moja pravá láska. To, že som ťa stratila ma bude bolieť ešte dlho. Je to moja vina, pretože som nebola najlepšia priateľka, pretože som mala strach, že jedného dňa si nájdeš inú. A ty si odišiel. Bolí ma to aj teraz, po dlhej dobe a bude asi navždy. Je ťažké ráno vstať a uvedomiť si, že už tu nie si, aby si mi povedal dobré ráno. Ale čo bude so mnou? Čo bude s nami? Moje slzy sa nikdy nezastavili. Každú noc premýšľam, čo som urobila zle. Prečo si odišiel? Na začiatku som videla našu budúcnosť. Verila som, že spolu dokážeme byť navždy. Možno som verila aj tomu, že nás nič nerozdelí, ale mýlila som sa. V noci nespím, ale pozerám sa na oblohu, kde svietia hviezdy. Spomínam, ako sme sa pozerali na hviezdy a keď som prvýkrát v živote videla padajúcu hviezdu, objal si ma a pošepkal si mi, že si si želal mňa. 


 Ale teraz som úplne zúfalá. Cítim sa, akoby som stratila polovicu svojho srdca. Spomienky bolia. Ten čas, ktorý sme trávili spolu je preč. Chcem vedieť, čo robíš, kde si alebo s kým si. Myslíš niekedy na mňa? Vieš, je veľmi ťažké žiť normálny život. Je ťažké zastaviť slzy. Všade vidím teba. Nikdy ťa neprestanem milovať. Nikdy na teba nezabudnem. Vždy budeš moja prvá láska. 


Nikdy sa nepohnem ďalej. Mám až príliš veľa spomienok, ktoré ma nepustia ďalej. Stále budeš ten jeden. Viem, že ty si žiješ už vlastný život, možno si si našiel ďalšie dievča, ktoré robíš šťastným a ver mi, že keby mám možnosť vrátiť čas, všetko by som urobila inak. Ľutujem, že som si ťa nevážila. Prepáč. Prepáč mi všetko, čo som urobila. Viem, že ťa nezískam späť. 


Dúfam, že si šťastný. Možno jedného dňa budem šťastná aj ja. Možno jedného dňa dokážem žiť aj bez teba. Možno raz zastavím tie slzy a spomienky nebudú bolieť. Možno bude všetko v poriadku a ja spoznám niekoho nového. Ale viem, že nikto nebude ako ty. Ty si bol dokonalý. Chcem znova cítiť tvoje objatie, vidieť tvoje krásne oči ako na mňa pozerali s láskou. 

Keď som bola s tebou, cítila som sa v bezpečí. Keď si ma objal, celý svet bol pre mňa nepodstatný. Keď si ma pobozkal, motýle v mojom bruchu začali bláznivo lietať. Keď si ma držal za ruku, cítila som ten elektrický prúd. Bol si môj. A malo to byť navždy. Ale odišiel si a ja nikdy nebudem s niekým, ako si bol ty. Ale neboj sa o mňa. Budem v poriadku. Možno jedného dňa zabudnem na to, že si mi nepovedal zbohom, ale si len odišiel. Som rada, že som ťa spoznala, že som s tebou prežila všetky tie krásne chvíle, na ktoré nikdy nezabudnem. 


Zbohom."

Goodbye.

Ahojte! Vitajte pri druhom článku zo série Myšlienky ukryté v príbehoch! Verím, že sa vám dnešný článok bude páčiť. Chcem vás upozorniť, že je to vymyslené, nie je to z môjho života! 

Tento článok poukazuje na to, že si máme vážiť každého v našom živote, pretože keď ich stratíme, bude to bolieť. A táto bolesť trvá najdlhšie. Keď stratíme lásku, bolí to najhoršie.

,,Nič nebolí horšie, ako stratená láska."S láskou,
Nikol,xoxo
With love,
Nikol,xoxo You May Also Like

0 Comments